lut 15, 2016

Wczoraj był historyczny dzień dla naszej szkoły! Progi naszej uczelni odwiedziły amory miłości, które ubrały ją w barwne plakaty, czerwone serca i piękne cytaty o miłości.

W głośnikach szkolnego radiowęzła (który oficjalnie został w piątek otwarty) rozbrzmiewały ponadczasowe przeboje miłosne Beatelsów i wielu innych wykonawców. Oprócz tego usłyszeć można było specjalne dedykacje, również dla nauczycieli, oraz miłosne wyznania. Wspomniane wyżej amory miłości przekazywały wczoraj prezenty od cichych wielbicieli. Pomimo tego, że w naszej szkole atmosfera miłości nie jest nieznana, to w tym dniu z pewnością każdy wyjątkowo ją odczuł.

Jeżeli spodobały Ci się walentynki w naszej szkole i masz więcej pomysłów na takie inicjatywy, zgłoś się do Przewodniczącego Zarządu SU, lub do jego Zastępcy, a uzyskasz grupę wparcia i rady niezbędne do zrealizowania ich w naszej szkole.

/fot. N. Sitarz/