Festyn Rodzinny

cze 8, 2014

8.06.2014 r. odbył się kolejny Festyn Rodzinny. Społeczność naszej szkoły również wzięła w nim udział.

Po pierwsze ci bardziej usportowieni wędrowali „z kijkami” ( a mówiąc poprawie nording walking ) spod Szkoły Podstawowej nr 40 na ulicę Gościnną. Nie dość, że z dobrymi humorami dotarli na miejsce, to jeszcze przynieśli ze sobą i przekazali na rzecz szkoły sprzęt do pieszych wędrówek.

Po drugie w Parku Oruńskim jak co roku przygotowaliśmy własne stanowisko. Częstowaliśmy ciastem, oferowaliśmy świeczki zapachowe, a najmłodszym dzieciom zorganizowaliśmy kącik do rysowania. Każde z dzieci otrzymało piękny papierowy kwiatek z nazwą naszej szkoły.

Po trzecie uczniowie klasy I a zaprezentowali publiczności taniec, który wchodzi w skład większego przedsięwzięcia, projektu edukacyjnego, który realizowany jest przez młodzież tej klasy.

Jako nauczyciele G 10 bardzo dziękujemy uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły oraz środowiska lokalnego.