Mój Gdańsk 2030

maj 21, 2014

Czy zastanawialiście się nad tym, jak mogłoby wyglądać nasze miasto w 2030 r.? Za 16 lat?

Gdy większość z Was Gimnazjaliści będzie mamami, ojcami, będziecie pracować, realizować własne marzenia. Młodzi Gdańszczanie, w tym również uczniowie naszej szkoły, postanowili stać się architektami i przedstawili swoje koncepcje rozwoju i wyglądu naszego miasta.
21 maja 2014 uczeń klasy I a Daniel Juszczak odebrał z rąk Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza wyróżnienie za pracę plastyczną, którą wykonał na konkurs „Gdańsk 2030”.
Uroczyste rozdanie nagród odbyło się w budynku Rady Miasta Gdańska i miało bardzo piękną oprawę. Po części artystycznej i rozdaniu nagród prezydent otworzył wystawę prac laureatów konkursu. Częstując się dobrym ciastkiem można było obejrzeć wiele pięknych prac uczniów.
Możecie zobaczyć pracę Waszego kolegi, Daniela Juszczaka.