Festyn2016

maj 8, 2016

Fotorelacja z festynu zorganizowanego w Gimnazjum 10 w nagrodę za zwycięstwo w "Szkolnej Lidze Lechii Gdańsk". Atrakcji nie brakowało. Byli piłkarze pierwszej drużyny Lechii: Marko Maric, Vanja Milinkovic-Savic, Grzegorz Wojtkowiak i Michał Mak.

Później odwiedzili nas także młodzi piłkarze rezerw. Oprócz tego dzieci mogły się pobawić na dmuchańcach, euro bungee oraz wziąć udział w konkursach teoretycznych i praktycznych.

Młode roczniki Lechii pokazały się podczas treningu, a dziewczyny zademonstrowały pierwsze kroki rugby.

Nauczyciele wraz z rodzicami i uczniami przygotowali gorące posiłki oraz ciasto.

Zabawa była wyśmienita, a dzieci wygrały wiele biało - zielonych upominków przygotowanych przez Lwy Północy i Kibice Razem LG.

Zawodnicy byli pod wrażeniem naszej sali 304, która jest wystrojona w ich ulubione barwy.

Zdjęcia: W.Wolaniecka i M.Gucwa